Loading…

DANIŞMANLIK HİZMETİ

DANIŞMANLIK


Romanya Danışmanlık ve Tercüme hizmetleri 

Romanya Danışmanlık ve Tercüme firması, Hizmet (Romanya Vatandaşlığının kazanılması, Vize işlemleri, Oturum işlemleri, İşçi olarak çalışma işlemleri, İşyeri açma işlemleri, Evlilik işlemleri, Öğrenci işlemleri, Apostil işlemleri, Emlak işlemleri…) sektöründe 1996 yılından beri edinmiş olduğu engin tecrübe ve bilgisiyle, bu konuda uzmanlaşmış kadrosuyla günümüz teknolojisini de yakından takip ederek, sektördeki saygın ve belirgin yerini almıştır.

Gelecek hedeflerimizi, kaliteden asla ödün vermeden, dürüst ve ilkeli hizmet anlayışıyla belirlemek prensibine bağlı kalarak, hizmet sektöründeki konumumuzu korumak ve daha ileriye götürmek, en önemli amaçlarımız içerisindedir. Bu doğrultuda, özverili ve iddialı çalışmalarımızı aralıksız olarak sürdürmekteyiz. ‘Referanslarımız müşterilerimizdir’ ilkesinin özünden hareketle, müşteri portföyümüzün kapsamını süratle genişletmekteyiz. Müşterilerimizden almış olduğumuz bu enerji, bizleri daha çok azimlendirmekte ve çalışmalarımızı ileriye götürmektedir.

1996 yılından beri faaliyet gösteren firmamız kendini güncelleyip yenilemeyi ön görüp Romanya Danışmanlık ve Tercüme firması olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermenin sevincini yaşamaktadır. Belli disiplin ve Standartları olan bir kuruluş olmakla birlikte vermiş olduğu hizmetlerin genel ve tüzel olmaksızın en üst düzeyde kaliteli ve kusursuz olmasına özen gösteren, çalıştığı mesai arkadaşlarını kendi çalışma portföyüne göre kendi içinde eğitimini verip, kendi kalite Standartları özverisine getirmektedir.

Bu doğrultuda hizmet anlayışı ve çalışmalarını sürdürmektedir. Siz değerli müşterilerimizin daha verimli ve daha kaliteli hizmeti alabilmesi açısından gerekli teknolojik ve hukuksal süreci sürekli biçimde yenileyerek sizlere sunmaktayız. Son derece duyarlıyız siz değerli müşterilerimizin de daima huzurlu ve mutlu olmasını sağlamak için işimizi ilk gün olduğu gibi ciddiyetle sürdürmekteyiz.

Romanya Danışmanlık ve Tercüme firması 1996 yılında kurulmuş olup müşteri memnuniyetini en üst  noktaya taşımayı ve hızlı bir şekilde kaliteli hizmet sunmayı MİSYON edinmiştir. Romanya Danışmanlık ve Tercüme firması, 1996 yılından bu yana, uzman kadrosuyla vermiş olduğu Danışmanlık ve Tercümanlık hizmetleriyle kendisini birçok kez kanıtlamıştır.

Bize Sorun

Top