Loading…

TERCÜMANLIK HİZMETİ

TERCÜMANLIK HİZMETİ


YAZILI TERCÜMELER

Yeminli ve Noter Tasdikli Tercümeler. Profesyonel yeminli tercüman kadromuzla yasal sorumluluk gerektiren noter tasdikli tercüme hizmetimizdir. Tercümeleriniz Valilik, Konsolosluk, Dışişleri gibi istenen diğer tasdik işlemleri tarafımızca yapılır. Kitap, katalog, broşür, web sayfası her konuda Kitap, Dergi, Katalog, Web sitesi ve Broşürlerin istenilen her dilde yazılı çeviri hizmetidir. Özen ve hassasiyet gerektiren bu tercümeler konusunda uzman ve deneyimli tercümanlarımız tarafından itina ile yapılır.

Teknik, Tıbbi, Bilimsel Tercümeler

Uzmanlık gerektiren tercüme hizmetimizdir. Teknik şartnameler ve Bilimsel çalışmalar. Tıbbi bilgi gerektiren çalışmalar. Kullanım kılavuzları, ilaç prospektüsleri gibi teknik terim içeren tercümeleri deneyimli kadromuzla yapılan tercüme hizmetidir.

Ticaret ve İş tercümeleri

Her türlü ticari dokümanlar, sözleşmeler, faturalar, ihale şartnameleri, fizibilite raporları, her türlü bankacılık işlemleri, teklifler, kalite kontrol belgeleri, ticari yazışmalar şirketimizce konusun da uzman ve deneyimli kadromuzla yapılan tercüme hizmetidir.

Hukuki Tercümeler

Uluslararası ve T.C. hukuku konusunda uzman hukukçu tercümanlar tarafından verilen yazılı tercüme hizmetidir.

SÖZLÜ TERCÜMELER

Ticari Sözlü Tercümanlık İş anlaşmaları, ticari toplantılar, şantiyeler, geziler, resmi açılışlar, kokteyl, iş yemekleri, basın toplantıları vb. alanlarda yapılan sözlü tercüme hizmetidir. Yeminli yasal Sözlü Tercümanlık Mahkeme, noter, tapu vb. resmi makamlar huzurunda yapılan yeminli yasal sözlü çevirmenlik hizmetidir. Resmi özel kurum ve kişilere yönelik bu hizmetimiz yemin belgesi sahibi hukuki, ticari vb. dallarda uzman tercümanlarımız tarafından ve

Karşılama

Siz değerli müşterilerimizin bizim size göstermiş olduğumuz hassasiyetin sizin de kendi müşterilerinize nasıl gösterdiğinizi çok iyi biliyoruz. Yalnız bazen çoğu şirkette olduğu gibi , karşılama konusun da ister vasıta , ister havaalanın da karşılama , isterse dil bakımın dan çekilecek zorluklar göz önüne alınarak şirketimiz bu konuda size gerekli hizmetleri vermektedir.

Transfer

Programları dâhilinde yabancı misafirleriniz belirlenen bir noktadan alınarak ulaşılacak yere (konferans salonları, vb.) araçlarımızla ya da mütercim araçlarıyla transfer edilir.

Tam veya Kısmi Refakat

İstendiğin de misafirlerinizin tüm gezilerine eşlik edilir.

• Karşılama

• Otele yerleştirme

• Konferans salonuna transfer

• Görüşme ortamında tercüme

• Fuarlara transfer ve tercüme

• Şehir turuna eşlik

• Turistik alanlara ve alışveriş merkezlerine gezi

• İş sahalarına ve şantiyeler gezi

• İş yemekleri ve kokteyl esnasında refakat ve tercüme

• Konukların havaalanlarına transferleri ve uğurlanması

TÜRK İŞ ADAMLARINA YURT DIŞI REFAKAT

Türk iş adamlarına yurt dışı ticari gezilerinde ve iş görüşmelerinde birlikte seyahat ederek veya o ülke de refakat eden tercümanlarımız tarafından verilen tercüme hizmetidir

Bize Sorun

Top