Loading…

Romanya’nın Geleneksel Çizgileri Dior’a Karşı!

Romanya’nın Geleneksel Çizgileri Dior’a Karşı!

Capcanlı renkler, özenle işlenmiş çiçekler, rengarenk çizgiler… Peki tüm bunların arkasındaki yaratıcı gücü kim? Bihor halkı mı yoksa modaya yön veren marka Dior mu? 

Cevabı herkes tarafından bilinen bu soru Dior’un 2018 yılında çıkardığı koleksiyon ile akıllarda yer etmeye başladı. Neredeyse Romanya çizgileriyle aynı olan bu koleksiyon Bihor halkını ayağa kaldırdı ve yepyeni bir markanın doğuşuna zemin hazırladı; Bihor Couture!

Romanya’ya ait moda dergilerinin de yardımıyla gücüne güç katan Bihor Couture tüm orijinalliği ile “Dior’un uçuk fiyatlarının aksine uygun fiyatlarımızla buradayız!” diyerek meydan okudu.

Birlikte bu kıyafetlere yakından bakmaya ne dersiniz? Bugün bile gündelik yaşamlarında geleneksel kıyafetlerini üstlerinde taşıyan Romanya halkı kendileri gibi neşeli, canlı ve rengarenk bu tasarımlarla ruhlarını işlemişler adeta. Doğanın kalbinden kopan işleme çiçekler, kırmızılar, yeşiller… Kelimelerle anlatılamayacak olan bu güzelliklere en kısa zamanda yakından görün. Belki de size en çok yakışacak tasarımlar orada gizlidir.

Bize Sorun

Top